numer-telefonu

 • Produkcja i naprawa plandek

  Wytwarzamy i naprawiamy wysokiej jakości plandeki. W naszej szerokiej ofercie są także namioty, zabudowy nowe i "przeróbki". Prowadzimy mobilną naprawę plandek. Jeśli potrzebujesz pomocy dojedziemy na wskazane miejsce by usunąć usterkę.
 • Rzetelne Usługi Spawalnicze

  Spawanie w naszym wykonaniu to usługa wykonywana rzetelnie, profesjonalnie i precyzyjnie. Spawanie aluminium również nie ma dla nas tajemnic.
 • Kompleksowe Remonty i Naprawy

  Wykonujemy kompleksowe naprawy dachów suwanych, naprawy powypadkowe oraz remonty przyczep rolniczych.
 • 1
 • 2
 • 3

Jeśli oczekujesz profesjonalizmu - to dobrze trafiłeś ! Skontaktuj się z nami

 • Home
 • Przyczepy rolnicze

Przyczepy rolnicze

przyczepy rolnicze Kab-Mar

Minęły czasy kiedy na wiejskich drogach spotkać można było tylko zaprzęgi konne z drewnianymi wozami. Przyczepy rolnicze dzisiaj to zaawansowane urządzenia usprawniające prace na gospodarstwie. Kto kiedyś pomyślałby o tym, że przyczepy rolnicze mogą same wyładowywać ładunki i to na różnych wysokościach co ułatwia tworzenie silosów na przykład z sianokiszonką. Przyczepy rolnicze nowoczesnych konstrukcji wyposażone w odpowiednie adaptery mogą pracować np. jako rozrzutniki do obornika.

Coraz większe gospodarstwa rolnicze potrzebują co raz bardziej wydajnych urządzeń i maszyn. Przyczepy rolnicze również są dostosowywane do tych warunków powstają nawet nowe przyczepy rolnicze o ładowności do 32 ton. Co w połączeniu z ogromnymi ciągnikami rolniczymi tworzy monstrum, którego nie da się obojętnie ominąć.

Po demontażu wspomnianych adapterów przyczepy mogą doskonale spełniać swoje zadania przy większości prac polowych. Jako jednostki transportowe przewozić mogą praktycznie każdy materiał sypki od zielonki poprzez zboża aż po rzepak. Zastosowanie takich maszyn nie tylko zmniejsza koszty transportu poprzez zmniejszenie zużycia paliwa, ale także zmniejsza koszt robocizny, nie ma konieczności zatrudniania wykwalifikowanych kierowców, ponieważ do prowadzenia zestawu potrzebne są uprawnienia na ciągnik z przyczepą. Te niewątpliwe zalety nowoczesne przyczepy rolnicze osiągają dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu gospodarstw rolniczych, konstruktorów zaangażowanych w ich powstawanie.

Autor: Piotr Wójcik

Źródło - Artelis.pl