numer-telefonu

 • Produkcja i naprawa plandek

  Wytwarzamy i naprawiamy wysokiej jakości plandeki. W naszej szerokiej ofercie są także namioty, zabudowy nowe i "przeróbki". Prowadzimy mobilną naprawę plandek. Jeśli potrzebujesz pomocy dojedziemy na wskazane miejsce by usunąć usterkę.
 • Rzetelne Usługi Spawalnicze

  Spawanie w naszym wykonaniu to usługa wykonywana rzetelnie, profesjonalnie i precyzyjnie. Spawanie aluminium również nie ma dla nas tajemnic.
 • Kompleksowe Remonty i Naprawy

  Wykonujemy kompleksowe naprawy dachów suwanych, naprawy powypadkowe oraz remonty przyczep rolniczych.
 • 1
 • 2
 • 3

Jeśli oczekujesz profesjonalizmu - to dobrze trafiłeś ! Skontaktuj się z nami

"Rofia & Optimal"

partnerzy

Przedsiębiorstwo "Rofia & Optimal" Beata Bartecka istnieje na rynku od 03.02.2006 roku. Działalność firmy koncentruje się na transporcie drogowym towarów. Siedziba znajduje się pod adresem Margońska Wieś 57, 64-850 Margońska Wieś.   Zobacz stronę

Transport Henryk Szcześniak

partnerzy

Przedsiębiorstwo aktywnie i z sukcesami działa w  wymagającej branży transportu drogowego towarów nieprzerwanie od 01.10.1993 roku. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Łaziska 85, 62-100 Wągrowiec.

"Dar-Ko" Dariusz Kossakowski

partnerzy

Powstanie firmy datuje się na dzień 16.08.2004 roku. Od tego czasu z powodzeniem świadczy usługi w dziedzinie tranportu drogowego towarów. Siedziba firmy zlokalizowana jest w miejscowości Nowe Brzeźno 35, 64-840 Budzyń.

„Łubex”

partner 4

Firma Transportowo – Handlowa Łubex” istnieje na rynku od 1984 roku prowadząc działalność w zakresie handlu artykułami budowlanymi, transportu, mechaniki pojazdowej oraz usług sprzętem budowlanym. Siedzibą firmy jest Budzyń ul Wągrowiecka 41.  Zobacz stronę