numer-telefonu

 • Produkcja i naprawa plandek

  Wytwarzamy i naprawiamy wysokiej jakości plandeki. W naszej szerokiej ofercie są także namioty, zabudowy nowe i "przeróbki". Prowadzimy mobilną naprawę plandek. Jeśli potrzebujesz pomocy dojedziemy na wskazane miejsce by usunąć usterkę.
 • Rzetelne Usługi Spawalnicze

  Spawanie w naszym wykonaniu to usługa wykonywana rzetelnie, profesjonalnie i precyzyjnie. Spawanie aluminium również nie ma dla nas tajemnic.
 • Kompleksowe Remonty i Naprawy

  Wykonujemy kompleksowe naprawy dachów suwanych, naprawy powypadkowe oraz remonty przyczep rolniczych.
 • 1
 • 2
 • 3

Jeśli oczekujesz profesjonalizmu - to dobrze trafiłeś ! Skontaktuj się z nami

Przyczepy rolnicze

przyczepy rolnicze Kab-Mar

Minęły czasy kiedy na wiejskich drogach spotkać można było tylko zaprzęgi konne z drewnianymi wozami. Przyczepy rolnicze dzisiaj to zaawansowane urządzenia usprawniające prace na gospodarstwie. Kto kiedyś pomyślałby o tym, że przyczepy rolnicze mogą same wyładowywać ładunki i to na różnych wysokościach co ułatwia tworzenie silosów na przykład z sianokiszonką. Przyczepy rolnicze nowoczesnych konstrukcji wyposażone w odpowiednie adaptery mogą pracować np. jako rozrzutniki do obornika.

Czytaj dalej

Hale namiotowe

hale namiotowe Kab-Mar

Firma, która zaczyna swoją działalność często myśli o kosztach związanych z wejściem na rynek. Oczywistą rzeczą jest, że zastanawiają się oni nad każdą wydaną złotówką. I bardzo dobrze! W tym artykule chce przedstawić wam jeden z pomysłów na zaoszczędzenie kilku złotych. Weźmy na przykład halę magazynową o długości 50m, szerokości 20m i wysokości ściany bocznej 4m. Dach niech ma dwa spady. Taka hala zazwyczaj wystarcza średniej statystycznej firmie, która potrzebuje magazynu.

Czytaj dalej

Spawanie aluminium

Spawanie wydaje się rzeczą prostą, jednak w praktyce wcale tak nie jest. Trzeba zachować podstawowe zasady, by spawanie było skuteczne. W tym artykule poznasz podstawy związane ze spawaniem aluminium, stali nierdzewnej i kwasówki. Jednym z najczęściej zadawanych pytań w temacie spawania aluminium lub stali nierdzewnej jest pytanie dotyczące tego, czy metal przed spawaniem powinien być wyczyszczony? Odpowiedź jest jedna ! Tak !

Czytaj dalej

Namioty handlowe

namioty handlowe Kab-Mar

Nadchodzi wiosna czas na wyjście z domu, na imprezę w plenerze. Okres wiosenno- letni sprzyja w spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, spacery, imprezy plenerowe, pikniki to jest to czego najbardziej nam brakuje podczas zimowych dni. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się event-y na świeżym powietrzu, rożnego rodzaju happeningi. Namioty większych rozmiarów doskonale sprawdzają się podczas koncertów, imprez okolicznościowych takich jak wesela, komunie. 

Czytaj dalej