numer-telefonu

 • Produkcja i naprawa plandek

  Wytwarzamy i naprawiamy wysokiej jakości plandeki. W naszej szerokiej ofercie są także namioty, zabudowy nowe i "przeróbki". Prowadzimy mobilną naprawę plandek. Jeśli potrzebujesz pomocy dojedziemy na wskazane miejsce by usunąć usterkę.
 • Rzetelne Usługi Spawalnicze

  Spawanie w naszym wykonaniu to usługa wykonywana rzetelnie, profesjonalnie i precyzyjnie. Spawanie aluminium również nie ma dla nas tajemnic.
 • Kompleksowe Remonty i Naprawy

  Wykonujemy kompleksowe naprawy dachów suwanych, naprawy powypadkowe oraz remonty przyczep rolniczych.
 • 1
 • 2
 • 3

Jeśli oczekujesz profesjonalizmu - to dobrze trafiłeś ! Skontaktuj się z nami

 • Home
 • Namioty handlowe

Namioty handlowe

namioty handlowe Kab-Mar

Nadchodzi wiosna czas na wyjście z domu, na imprezę w plenerze. Okres wiosenno- letni sprzyja w spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, spacery, imprezy plenerowe, pikniki to jest to czego najbardziej nam brakuje podczas zimowych dni. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się event-y na świeżym powietrzu, rożnego rodzaju happeningi. Namioty większych rozmiarów doskonale sprawdzają się podczas koncertów, imprez okolicznościowych takich jak wesela, komunie. 

Niepodważalnym atutem obiektów tego typu jest, brak jakiegokolwiek pozwolenia lub akceptacji udzielanych przez administratorów, czy tez służby odpowiedzialne za przestrzeganie porządku logistycznego zabudowań na określonym terenie. Dowolność konfigurowania namiotów, łącząc je ze sobą można uzyskać zaskakujące efekty. Nie można tego ukrywać, że komfort organizowania   rożnego rodzaju uroczystości okolicznościowych, plenerowych imprez są niewymierne przy wykorzystaniu namiotów. Przemyślane, oraz wysoce praktyczne rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że nawet mniejsze namioty handlowe, nie osiągające imponujących rozmiarów, są bardzo pojemne i w zupełności zaspokajają potrzeby rodzinnych imprez. Współczesna technika i dostępność dobrych materiałów o zdolnościach izolujących, sprawia ze namioty można wykorzystywać o każdej porze roku, a co za tym idzie koszty związane z inwestycją w zakup zwracają się znacznie szybciej .

Wniosek nasuwa się sam, ekologicznie, bezpiecznie, tanio więc jeśli szukasz idealnego rozwiązania. Odpowiedz jest jedna ''Namioty Handlowe''

Autor: Alberyn

Źródło - Artelis.pl